Nové služby v souvislosti se změnou v Registru obyvatel

Jako automaticky poskytovanou službu, jsme pro Vás připravili  Metodický postup ke kontrole typů pobytů, který najdete po přihlášení na náš Dokumentační portál v kategorii Registr obyvatel v části Metodické postupy.

Pokud si na kontroly a případné vyplývající opravy dat sami netroufáte, oslovte svého konzultanta s žádostí o Metodickou konzultaci. Cena služby je v běžných ceníkových cenách, které se řídí délkou konzultace. Délku konzultace nelze předem odhadnout, neboť se odvíjí od stavu Vašich dat. Minimální délka konzultace je v rozsahu 1 hodiny.

A pokud byste chtěli mít vše maximálně zautomatizováno a podchyceno, nebo pokud máte hodně občanů s již neplatnými typy pobytů a nejste si jisti, jaké druhy pobytů mají být u občana správně, nabízíme Vám Automatizovanou opravu SQL skripty – všechny již neplatné typy pobytu změní na X-nezjištěno, případně Vámi vybraný typ pobytu.  Služba je poskytována individuálně, na míru dle Vašich konkrétních požadavků, v běžných ceníkových cenách, které se řídí náročností a délkou požadované práce. Náročnost ani délku datových prací nelze předem odhadnout, neboť se odvíjí od stavu Vašich dat. Minimální délka přípravy datových úprav specialistou a následné provedení Vaším konzultantem je v rozsahu 2 hodiny.

Mgr. Lenka Novotná, Datový specialista

Hledáte to správné řešení pro vás?

Chcete se dozvědět více?